Jukki.pl - sklep z artykułami dla niemowląt oraz małych dzieci.

Potette Plus Nocnik dla dziecka i nakładka na toaletę, biało-niebieski

Opinie: 0
Dostępność: Ostatnie sztuki !
Wysyłka w: 2 - 4 dni
Cena: 85,90 zł 85.90
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Potette Plus Nocnik dla dziecka i nakładka na toaletę, biało-niebieski

Nocnik dla dziecka Potette Plus to wielokrotnie nagradzany produkt typu 2w1 – nocnik dla dziecka i jednocześnie nakładka na toaletę, która pasuje do każdego typu muszli.

W zależności od sytuacji nocniczek można wyposażyć w silikonowy wkład, wyraźnie ułatwiający jego utrzymanie w czystości, gdy stosujemy go w domu lub w jednorazowe, pochłaniające ciecz i przykre zapachy woreczki. Dzięki temu drugiemu rozwiązaniu nocnik stanie się idealnym rozwiązaniem turystycznym.


Z nocniczkiem tym dużo łatwiej jest przejść przez trudny okres odpieluchowania maluchów i nauki starszych dzieci samodzielnego korzystania z toalety.

Gwarantem bezpiecznego użytkowania są specjalnie zaprojektowane nóżki z systemem antypoślizgowym. Zapewnienia to dziecku maksimum higieny i bezpieczeństwa podczas korzystania z toalety w miejscach publicznych. Innowacyjny system składania nóżek i lekkość naszego produktu sprawiają, że jest to nocnik bardzo praktyczny, poręczny i przede wszystkim wygodny w transporcie.

Przyda się on wszędzie tam, gdzie zabierasz ze sobą dziecko - począwszy od spaceru, placu zabaw przez auto, pociąg, plażę aż po leśny biwak czy pobyt w szpitalu.

Niewielkie rozmiary i ciężar sprawiają, że można go trzymać zawsze przy sobie, bo zmieści się w podręcznej torbie na pieluchy lub koszyku w wózku.

Nocnik zalecany jest do użytku przez dzieci w wieku od 15 miesięcy, a jako nakładka może być stosowana od 24 miesiąca życia aż nawet do 6 roku życia. Maksymalne obciążenie produktu wynosi 25 kg. Nocniczek jest wykonany z materiałów o wysokiej jakości i pasuje do wszystkich desek sedesowych.

Właściwości produktu:

  • Dwufunkcyjny nocnik dla dziecka
  • Kolor: biały z niebieskimi nóżkami
  • Produkt wielokrotnie nagradzany   
  • Maksimum higieny

Parametry techniczne:

  • wiek: 15m+ (nakładka 24m+)
  • w opakowaniu: nocnik, 3 wkłady jednorazowe i etui.
  • wymiary po złożeniu: 22 x 23 x 7cm (dł. x szer. x wys.)
  • wymiary nocnika w użyciu: 22 x 23 x 13cm (dł. x szer. x wys.)
  • wymiary nakładki na sedes: 22 x 36 x 7cm (dł. x szer. x wys.)
  • maksymalne obciążenie nocnika: 25 kg

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inni kupili również
do góry
X
Jukki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium