Podróż z dzieckiem do dziadków 0
Podróż z dzieckiem do dziadków

Kiedy pobyt u dziadków planowany jest na nieco dłuższy czas, zastanów się, jak najbardziej możesz zminimalizować dziecku stres związany ze zmianą miejsca. W tym celu zabierz rzeczy, które Maluch dobrze zna i kojarzy bezpośrednio z bezpiecznym miejscem, jakim jest dom. Dodatkowo zapachy, którymi przeniknęły ulubione zabawki, czy kocyk pozwolą osiągnąć szybsze wyciszenie.

Podstawowe akcesoria, z którymi Maleństwo jest zaznajomione, jak np. 5-elementowy zestaw Jukki, spakuj na podróż i używaj, tak jak w domu. Nasz zestaw składa się z kokonu, poduszki motylka, materacyka oraz zestawu poduszka plus kocyk.

Kokon to wygodne „legowisko”, które otula Maleństwo zapewniając mu komfort snu i bezpieczeństwo. Poduszka motylek stabilnie podtrzymuje główkę podczas spacerów w wózku z babcią i dziadkiem. Amortyzuje wstrząsy, tak samo jak materacyk, który z powodzeniem umieścisz w gondoli. Dodatkowym atutem materacyka są jego oddychające właściwości i miękkie wypełnienie.

Poduszka i kocyk idealnie nadadzą się zarówno do wózeczka, jak i łóżeczka. Można je także wykorzystać w kokonie, gdy Maluszek słodko zaśnie. Te wszystkie elementy z zestawu pozwolą zniwelować stres związany ze zmianą miejsca, gdyż towarzyszą dziecku na co dzień w domu. To ważne, aby pierwsza wizyta u dziadków kojarzyła się Maleństwu pozytywnie.

zestaw-5-elementowy-kokon-Jukki

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium