Świat kokonów 0
Świat kokonów

W ofercie produktów dla dzieci Jukki znajduje się bardzo szeroki asortyment komfortowych mięciutki i bezpiecznych akcesoriów. Wśród nich prym wiodą kokony Jukki. Czym jest kokon w naszym wydaniu? Można powiedzieć, że jest wszystkim. Zastępuje poniekąd łóżeczko, leżankę, sprawdza się w samochodzie, a także w gościach. W ofercie jest możliwość wyboru nie tylko świetnych printów, które zdobią, ale także wielkości. Możemy na początek wybrać kokon long lub kokon bold albo nawet kokon XXL. Czym one się różnią?

 

A no różnią się nieco wielkością. Kokon XXL to ten największy, w którym można poluzować sznureczki i dodać mu kilka centymetrów, gdy dziecko jest większe, swobodnie nadal może z niego korzystać. W trakcie zabawy lub drzemki w kokonie bold mamy znacznie grubszą burtę, co zapobiega wypadnięciu dziecka. To, co na pewno jest bardzo ważne to wykonanie ręczne - nie taśma produkcyjna. Dodatkowo wypełnienie antyalergiczne oraz materiały zewnętrzne stanowiące 100% wysokiej jakości bawełny niekiedy w połączeniu z materiałem Minky do wyboru, wiele kolorów i printów w zależności od w wystroju pokoju lub doboru innych akcesoriów.


Kokon można swobodnie skompletować z innymi elementami wyprawki, które również dostępne są w naszym sklepie. Można je dobrać pod względem kolorystycznym lub połączyć w piękne idealnie do siebie pasujący komplecik według tych samych printów. Przykładowo wybierając kokon In Garden Pink, możesz wybrać do tego płaską poduszkę i kocyk lub poduszkę motylek, a nawet kostkę sensoryczną.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium