Spokojny sen w kokonie 0

Badania przeprowadzone przez dr Jan Astrom, które opublikowano w czasopiśmie Psychology Comprehensive udowodniły, że przytulanie ma pozytywny wpływ na pracę układu odpornościowego i zwalczanie infekcji.  Dwustronny Kokon – Long wspaniale spełni funkcję otulacza dla Maleństwa, które poczuje się w nim bezpiecznie. Miękki materiał zapewni komfort i ciepło. Kokon ma szerokie zastosowanie. Będzie idealnym rozwiązaniem, gdy rodzice chcą spać ze swoim małym Szkrabem. Kokon zabezpieczy przed przypadkowym sturlaniem lub schowaniem pod kołdrą.

Jeśli łóżeczko Malucha jest drewniane i posiada szczebelki to Kokon Long – pikowany szary i biały umożliwi łatwiejsze ułożenie się na boku i zapewni miękką przestrzeń dookoła. Jeśli Mama lub Tata potrzebują zająć się domowymi obowiązkami i chcą mieć swoją Pociechę w zasięgu wzroku to kokon sprawdzi się w wersji leżaczka na dywanie lub kanapie. Oczywiście ze względu bezpieczeństwa rozwiązanie to sprawdzi się, jeśli Maluch nie potrafi jeszcze samodzielnie siadać i przemieszczać się.

 kokon-long-pikowany-bawelniany-jukki-dwustronny

Kokon to wspaniałe rozwiązanie nie tylko w przestrzeni domowej, ale również w podróży. Miękkie wykonanie ułatwia zapakowanie do samochodu, a jeśli na spacerze potrzebna jest dodatkowa amortyzacja i ochrona przed wstrząsami to kokon sprawdzi się w roli dodatkowego materacyka. W odróżnieniu od ciasnych owijaków oraz rożków kokon umożliwia niemowlakowi swobodne ułożenie nóżek, co jest kluczowe z punktu widzenia odpowiedniego rozwoju stawów biodrowych. W szczególności jeśli lekarz zarekomendował tzw. „szerokie pieluchowanie”. Kokon Long – pikowany szary i biały jest dedykowany dzieciom od dnia narodzin do 7-9 miesiąca życia.

 

Posiada jedne z najgrubszych boków dostępnych w sprzedaży na rynku. Jego brzegi dzięki antyalergicznemu wypełnieniu za pomocą sprężystych silikonowych kulek zapewniają możliwość formowania za pomocą sznureczków. Niezależnie od tego, czy kokon jest mocno ściśnięty, czy też bardziej poluzowany jego kształt nie deformuje się, a boki nie mają możliwości oklapnięcia. Dwukolorowy wzór białego i szarego koloru wzbudzi zainteresowanie u Malucha i umożliwi mu stymulację wzrokową.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium